6027 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 oktober 2021 -
8033 Etsning
Rosén, Stockholmsmotiv, signerad, -48. Motivet: 25x19
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
1404 Etsning
Rosén, Stockholm, 116/310, 1953, motivet: 20x28
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2015
7263 Etsning
Sven Olof Rosén, -68, 161/200, 17x26
Såld: 150 kr
Såldes den 25 april 2011 -
6104 Etsning
Einar Rosén (1910-1998), 1956, 25x29
Såld: 100 kr
Såldes den 24 januari 2011